Kot Ceket Giymek İçin 5 Önemli İpucu

Bir erkek olarak denim ceket giymekle uğraşıyorsanız, bu hızlı ve kolay stil rehberi ihtiyacınız olan her şeyi size anlatacak. Erkek kot ceket modelleri denildiği zaman akla ilk gelen online alışveriş sitelerinden birisi olan mağazamız aynı zamanda size stil rehberi de sunmayı kendisine amaç edindi. Bu nedenle size harika bir rehber hazırladık.

Elbette, kot pantolonun gündelik görünüşlerin temelini oluşturduğunu biliyoruz ve kot ceketler için de aynı şeyi rahatlıkla söyleyebiliriz. Yıpranmış, denim ceketler ve gömlekler tarzınıza sağlam bir salaşlık ve karizma sağlayabilir. Buna ek olarak, mevsimler arasında geçiş yaparken bu ceketleri giymeniz sizi hem sıcak hem soğuklardan koruyacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

DENİM CEKET NASIL GİYİLİR
Bir kot ceket veya gömleğin güzelliği, yıllar boyunca bütünlüğünü koruyacak olmasıdır. Bu ceketler kolay kolay yıpranmaz. İlla ceketleri atacaksanız, yırtıldığı ya da yığrandığı için değil ancak sıkıldığınız için atabilirsiniz. Ama biz sıkılmayacağınızdan eminiz. Denim ceket, jean üretiminden artan kumaşları yeniden tasarlamanın bir yolu olarak başladı ve bu sıradan başlangıçla beraber günümüzde sıklıkla kullanmaya başladığımız harika bir kıyafet haline döndü. Peki denim ceket giyerken hangi 5 noktaya dikkat etmemiz lazım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stil
Erkek kot ceket modelleri stil açısından farklılık göstermektedir. Öncelikle hangi stillerde ürün alacağınızı düşünmelisiniz. Serseri bir tarzınız mı var yoksa klasik mi?
Vücudunuza Otursun
Kot ceketler çeşitli kesim ve stillere sahiptir. Çoğunlukla, vücutta salaş dururlar. Ancak, çoğu kot ceket, neredeyse gömlek gibi omuzlarınıza tam olarak oturmalıdır. Bu şekilde daha harika bir görünüm elde edersiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kombin
Erkek kot ceket modellerini nasıl kombinleyeceğiniz de önemli bir husustur. Kot ceketle güzel kıyafetler kombinlemek sadece mükemmel denim ceket uyumunu sergilemekle kalmaz, aynı zamanda yeni kıyafetlerinizi de daha cool gösterir. Örneğin siyah kot pantolon ve koyu mavi bir ceket ile basit bir beyaz tişört harika bir kombinasyondur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renk

Hangi renk hoşuna gidiyor? Klasik açık mavi mi? Siyah mı? Yoksa kahverengi mi? Seni yansıtan bir renk seç ve erkek kot ceket alışverişini buna göre yap.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir