Kışın Sportif Şıklığa Nasıl Ulaşırız?

Spor stilin en popüler ve havalı stillerden biri olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Hem sadeliği hem şıklığı hem de rahatlığı ile benzer stiller arasından kolayca sıyrılan sportif stilde, kendi alanına ve konforuna düşkün kadınların favori parçaları yer alır. Stilin temel parçaları olarak moda detayların yer aldığı sweat modelleri, trend kot pantolonlar, bomber ceketler ve tişörtler sayılabilir. Gelin, kışın size müthiş bir sportif şıklık kazandıracak bu temel parçalara yakından bakalım.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kot pantolonlar
Kot pantolonlar kuşkusuz, her dönemin olmazsa olmaz parçalarından biridir. 2019 modası içinde de kot pantolonların oldukça önemli bir alan kazandığını söyleyebiliriz. Renk ve kumaş blokları, baskılar, payetler, püsküller vb. birçok sıra dışı detay ile kot pantolonlarınıza moda bir kış şıklığı kazandırabilirsiniz. Eğer moda detaylar ile aranız pek iyi değilse, normal bel ve fit kalıpları da tercih edebilirsiniz. Bu parça, birçok stilde kullanılabilmesiyle de oldukça kullanışlıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sweat modelleri
Son yıllarda olduğu gibi, 2019 yılında da baskı detaylı sweat modellerinin popülerliğini koruyacağını söyleyebiliriz. İster minimal ister maximal isterseniz de sade bir şekilde kullanabileceğiniz sweatler ile kışın dahi şıklığınızı korumaya devam edebilirsiniz. Diğer taraftan, payet ve pelüş gibi farklı detaylar içeren sweatleri de tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bomber ceketler
Bomber ceketler ile birlikte, sportif şıklığınızın tamamlandığından emin olabilirsiniz. Günümüz modasını yansıtan son derece sade bomber ceketleri, yukarıda bahsini ettiğimiz kot pantolonlar ve sweatler ile kolayca kombinleyebilir ve zahmetsiz bir şıklık elde edebilirsiniz. Tabii ki, kot ve deri ceket de sportif bir şıklık için uygundur. Ancak modaya az da olsa kulak vermek isteyenlerdenseniz, bomber ceketi mutlaka öneririz.
Siz de bu kışı sportif, sportif olduğu kadar da rahat ve şık atlatmak istiyorsanız, online alışveriş sitemiz Vavin’i ziyaret edebilirsiniz. Sezonun renkleri ile uygun fiyat seçeneklerini bir araya getiren sitemiz kot pantolon, sweat, bomber ceket ve diğer ihtiyaçlarınızı son derece ucuz fiyatlar ile karşılamanız için yanınızda! Siz de, sportif kombinlerden yanaysanız bir an önce sitemize göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir