Kazaklar Nasıl Kombinlenir?

Kış mevsiminin en popüler parçalarından biri kazaklardır. Soğuk kış günlerinde her renk, her model ve her stil kazağın karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Genellikle triko formunda popülerleşse de örgü desenli modelleri de oldukça yaygındır. Peki, ceket modelleri ile oldukça iyi bir uyum yakalayan bu kazakları nasıl kombinlemek gerekir? Hangi parçalar ile kombinlendiğinde sağlıklı bir kombin, göz alıcı bir görünüm oluşturur? Gelin, kısaca değinelim.

 

 

 

 

Kot pantolonlar
Kot pantolon ve kazak ikilisi oldukça sık karşımıza çıkan ve şıklığı garanti olan bir kombinin parçalarıdır. Özellikle normal fit ve normal bel bir kot pantolon ile normal fit bir kazak mükemmel bir uyum yakalar. Denemek için bir mavi kot pantolon ile boğazlı, örgü modelli bir kırmızı kazağı kombinleyebilirsiniz. Boğazlı kazaklar, 2019 modası içinde de oldukça popüler parçalardandır.

 

 

 

 

 

 

Ceketler
Kazakların kot pantolonlar ile birlikte en önemli yardımcısı şüphesiz ceketlerdir. Ancak ceket boyunun mutlaka kısa olması gerekmektedir. Ancak kısa boylu ceketler ile kombinden tam bir verim alırsınız. Bir de belden oturtmalı bir model ise kot pantolon, ceket ve kazak beraberliğinden müthiş bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Tercih edeceğiniz ceketler, 2019 modasının işaret ettiği deri, kadife veya kot olabilir. Vintage modelleri ise şiddetle öneririz.

 

 

 

 

 

 

 

Topuklu ayakkabı veya botlar
Kombinin son parçasını ise, arzunuza göre tercih edeceğiniz topuklu ayakkabı ve botlar oluşturuyor. Ancak bu noktada ayakkabı veya bot tercihinizin mümkün olduğunca sade olmasında yarar var. Diğer taraftan topuk uzunluğunu da 7-8 cm civarında tutmanız kombininiz için iyi olacaktır. Ayakkabı ve bot seçiminde siyah renk başlangıç noktanız olabilir. Ayrıca kombininize çanta eklemeyi de unutmayın! Siyah sade bir omuz çantası veya gümüş zincirli siyah bir messenger çanta işinizi fazlasıyla görecektir.
İşte, neredeyse her gardıropta bulunan parçalarla hazırlanabilecek şık ve kolay bir kombin! Siz de bu parçaları edinmek ve favori kazak modelleriniz ile sıcak bir kış kombini yaratmak istiyorsanız, müşterilerine ucuz fiyat garantisi sunan online alışveriş sitemiz Vavin’i ziyaret edebilirsiniz. Sezonun renkleri ile uygun fiyat anlayışını bir araya getiren sitemiz ceket, kazak, pantolon vb. her türlü kış ihtiyacınızı karşılamak için yanınızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir