Kaban kombininiz şık olsun

 

 

Erkek modasında, özellikle mevsimsel parçalar göz önüne alındığı zaman dikkat çeken kabanlar; birçok farklı giyim kombinasyonuna eşlik etmektedir. Kış aylarının vazgeçilmezlerinden birisi olan erkek kaban modelleri hem soğuk havalarda sıcak kalmanızı sağlar, hem de güzel bir tarz oluşturmanıza yardımcı olur. Kabanların kendi içinde de farklı modelleri bulunmaktadır. Kombinlerinize göre deri, kumaş, kapşonlu, tüylü ya da kapitane gibi değişik tarzları seçmeniz mümkün olmaktadır. Tüm beylerin kombinlerine eşlik eden kabanlar doğru seçilmesi durumunda dikkat çekmenizi saplayacaktır. Kabanların 2019 kış sezonu modelleri arasında geniş yakalı, ekose desenli ve kruvaze modeller dikkat çekmektedir. Erkek kaban modellerinde bu senenin trendine taba rengi hakimdir. Hali hazırda birçok tarza ve renge uyum sağlayan taba; bu nedenle bu sene tüm vitrinleri süsleyen ürünler arasında yer almaktadır.

 

 

DOĞRU KOMBİNLERLE DİKKAT ÇEKİN
Erkek kaban modelleri arasında taba renginin yanı sıra sıklıkla kullanılan diğer renkler de siyah ve laciverttir. Özellikle siyah kaban modelleri, her dönem vitrinlerde yer alır ve erkeklerin vazgeçilmez tercihlerinden birisi olarak kabul edilir. Kabanlar ayrıca klasik ve sportif olarak da ikiye ayrılmaktadır. Erkekler bu dönem her ne kadar sportif olanlara yönelse de aynı zamanda klasikler de çok satılmaktadır. Özellikle iş görüşmelerinde ve toplantılarında seçilmesi durumunda fark yaratmanızı sağlayacak olan klasik erkek kaban modelleri; online mağazamızda sizleri beklemektedir. Bu senenin kaban modelleri aynı zamanda geçen sezonun oversize akımının da izlerini taşımaktadır. Tüm beylerin gardırobunda yer alması gereken bu kabanlar; erkek modasında öncü durumundadır. Kabanları doğru kombinlemeniz durumunda kesinlikle ortamlarda dikkat çekeceğinizin de garantisini verebiliriz. Bu kombin sırasında hem renk hem de beden konusuna dikkat etmek gerekmektedir. Üzerinize bol olacak ya da yapışacak kabanlar kombininizi kötü gösterecektir. Bu nedenle vücut yapınıza uygun kaban modellerini seçmenizde fayda var.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAĞAZAMIZ SİZLERİN HİZMETİNDE
Erkek kaban modelleri denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan biri olarak bizler, online mağazamızda geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz. Hem kaban modelleri hem de kabanınızla beraber giyebileceğiniz pantolon, gömlek ve kazakları mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir