İş Hayatında Tercih Edebileceğiniz Şık Erkek Gömlek Modelleri

Hayatın üçte biri ofiste geçiyor desek yeridir. Günün kayda değer bir bölümünün geçtiği bu ortamda, birkaç giyim önerisi ile iletişim içinde olduğunuz kişiler üzerinde iyi bir intiba yaratmanız mümkün. Bunu, sadelikten ve zarif çizgilerden yardım alarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Baskılı, renk bloklu vb. düzensiz detaylar içeren erkek gömlek modelleri yerine; desensiz ve çizgi desenli parçalar tercih etmeniz karşınızdaki kişiye güven verecektir.

 

 

 

 

 

Tek renkli gömlekler
En şık gömlek modellerinden biri muhakkak desensiz ve herhangi bir detay içermeyen gömleklerdir. Birer adet siyah ve beyaz gömleği gardırobunuzda bulundurmanızı şiddetle öneririz. Özellikle siyah gömlek, en şık gömlek modellerinden biridir. Ayrıca, son derece kullanışlıdır da. Hafif parlak, pamuklu kumaştan üretilen parçaları mutlaka denemelisiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çizgili gömlekler
Son yılların en popüler detaylarından biri olan çizgiler, erkek modasını da belirlemiş durumda. Son derece karizmatik bir görünüm sunan bu çizgili erkek gömlek modelleri, ofis ortamının olmazsa olmaz parçalarından bir diğeridir. Kalın veya ince çizgili, kırmızı veya lacivert çizgili olarak tercih edebilirsiniz. Son derece popüler bir parça olduğu için çok fazla modeline rastlamanız mümkün.
Ayrıca bu gömlekler, vintage & retro stil içinde öne çıkmayı başarmış en popüler vintage parçalardan biridir. Bu stile aşina olmayan birçok erkek tarafından severek tercih edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekose gömlekler
Vintage & retro stillerin günümüz modasını domine ettiği düşüncesini adeta kanıtlayan ekose gömlekler, ofiste tercih edebileceğiniz bir diğer gömlek modelidir. Ancak ekose gömleklere ilişkin dikkat edilmesi gereken bir noktadan bahsedilebilir. Bu gömlek modelleri, birkaç birbirine zıt renkte karşımıza çıkabilmektedir. Bu çok renkli modellerden kaçınmak ve onun yerine iki renkli modelleri tercih etmek size daha kararlı bir ofis stili sunacaktır.
Siz de ofis stilinizi şık ve kararlı bir yapıda yeniden oluşturmak isterseniz bu erkek gömlek modellerinden destek alabilirsiniz. Sade bir siyah gömlek ve ince çizgili bir gömlek, mükemmel ofis kombinleri yaratmanıza olanak sağlayacaktır. Bu temel ofis parçalarını, online alışveriş sitemiz aracılığıyla rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir