Her Erkeğin Mutlaka İndirmesi Gereken Moda Uygulamaları

Bildiğiniz üzere modern çağımızda neredeyse hemen hemen her şey için bir mobil uygulama bulunmaktadır. Kendimizi geliştirmemiz için kullanabileceğimiz milyonlarca mobil uygulama arasından özellikle moda ile alakalı olanlar sıklıkla indirilmektedir. Erkek sweat kombinasyonlarından, erkek gömlek kombinasyonlarına kadar birçok farklı ürün çeşidini nasıl kullanacağınıza dair sizlere yardımcı olan bu uygulamalar; farklı bir tarz yaratmanıza da olanak tanıyacaktır. Peki bu uygulamalar nelerdir? Bu yazımızda sizlere hepsini tanıtacağız.

 

Instagram
Moda denildiği zaman akla ilk olarak görsellik gelmektedir. Bu platform, her kadın ve erkek için adeta yaşayan bir moda bloğudur. 2010 yılında kurulan Instagram o zamandan bu zamana ciddi bir yol kat etmiş ve hem küresel markaların hem de kişilerin sıklıkla kullandığı bir sosyal medya aracı olmuşur. Her erkek bu uygulama üzerinden birçok farklı moda ve stil ilhamı bulabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Cool Guy
Cool Guy adlı bu uygulama, dolabınızı nasıl renklendireceğinizi sizlere detaylı bir biçimde anlatmaktadır. Bu uygulama ile kıyafetlerin fotoğraflarını çekip, kombin yapmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca uygulamada yer alan kıyafetlerle de kendinize farklı kombinler üretebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Pinterest
Dünya üzerinde birçok insan tarafından sıklıkla kullanılan uygulamaların başında gelen Pinterest, moda konusunda da herkesin çok fazla güvendiği platformlardan birisidir. Bu uygulama üzerinden çeşitli kişileri ve etiketleri takip ederek moda konusunda ilham alabilirsiniz.

 

 

Cloth
Cloth uygulaması, kişilerin farklı kombinlerini fotoğraflayıp paylaşabildiği bir alandır. Bu platform üzerinden erkek sweat kombinasyonlarına, erkek takım elbise kombinasyonlarına ve tüm erkek kombinasyonlarına ulaşmanız mümkündür. Gideceğiniz mekana ve ortama göre hangi kombinleri seçmeniz gerektiği konusuna da bu uygulama üzerinden bakabilirsiniz.

 

Depop
Depop ile elinizde bulunan ve artık kullanmadığınız ürünleri satışa sunabilirsiniz. Bu sayede yeni kıyafet ve kombinlere yer açmanız da mümkün olmaktadır. Yeni kıyafetlere yer açtığınız anda online mağazamıza girerek erkek sweat, erkek gömlek, erkek pantolon gibi birçok kategoriden alışveriş yapabilirsiniz.
Eğer sizler de tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız bu uygulamalardan ilham aldıktan sonra online mağazamızdan dilediğiniz tarza göre alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir