Günlük Kıyafette 2019 Modası

Günlük kıyafetler, en sık kullandığımız parçaların başında gelir. Kendimizi rahat hissetmek istediğimiz her türlü ortamda veya etkinlikte günlük stildeki parçalara başvururuz. Tişört, sweat, triko, kazak, kot pantolon vb. birçok parça günlük stilin temel parçalarıdır. Peki, 2019 modası içinde günlük stil nerededir, hangi detayları içerir? Gelin, öne çıkan birkaç günlük parçayı inceleyelim.

 

 

 

 

 

Oversize kazaklar
Oversize parçaların son birkaç yıldır revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Gömlekler, sweatler, tişörtler derken kazaklar da oversize kalıpları ile öne çıkmaya başlayan parçalardan biri oluverdi. 2019 modası içinde kalıcı bir yer edinmişe benzeyen boğazlı modellerinin de son derece göz alıcı göründüğü söylenebilir. Bu modeli, son yılların trend renkleri olan pastel tonlar ile denemenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detaylı sweatler
2019 yılı içinde yer alan tüm gösterişli detayların sweat modellerinde de yer alacağını söyleyebiliriz. Pelüş veya kürk, payet, baskı, kumaş blokları, püskül vb. detaylar, tüm görkemiyle sweatleri süslemeye devam edecek. Özellikle baskı ve payet detaylı sweatlerin bu dönem içinde öne çıkacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sade parçalardan hoşlanan kadınların minimal baskı detaylı sweatleri denemesini şiddetle öneririz. Siyah renk, iyi bir başlangıç olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakış işlemeli kot pantolonlar
Neredeyse her parçada karşımıza çıkan nakış işleme detaylar, kot pantolonları da sıklıkla süsleyen detaylardan biri. Farklı büyüklükler ve farklı desenler ile karşımıza çıkabilen bu detaylar, etnik ve romantik dokunuşları seven kadınlar için ideal görünüyor. Özellikle diz hizasında ve tek bir bacakta yer alan büyük floral desen nakışların son derece casual bir hava yarattığını söylemek mümkündür. Bu modelin bacak boyunu hafif kısa seçmek, parça açısından iyi bir artı olacaktır.
Siz de günlük kıyafetlerinizde 2019 modasından esintiler yakalamak isterseniz, ucuz fiyat politikası ile adından söz ettiren online alışveriş sitemiz Vavin’e göz atabilirsiniz. Sezonun renkleri ile uygun fiyat anlayışını keyifli alışveriş deneyimi ile buluşturan sitemizde kazak, triko, sweat, kot pantolon, tişört vb. her tür günlük kıyafete ve ihtiyacınız olan diğer parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Günlük kıyafette modayı yakalamak için acele edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir