Gömlek Çeşitleri İle Stil Sahibi Olun!

Gömleklerin erkeklerin anahtar parçalarından biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. İster resmi ister gayri resmi bir ortam olsun, erkekler farklı modellerdeki gömlekleri severek tercih eder. Rahat stillerin öne çıkan parçası baskılı gömlekler ile klasik stillerin öne çıkan parçaları olan çizgili, ekose ve saten gömlekler, kuşkusuz erkeklerin favori gömlek modellerini oluşturur. Bunun dışında kot gömlekler ile de havalı bir görünüm elde etmenin mümkün olduğu erkek gömlek modelleri, kısaca, erkek gardırobunun vazgeçilmez üyeleridir. Gelin, bu üyelere bir göz gezdirelim.

 

 

 

 

Kot gömlekler
Gömlek deyince çoğumuzun ilk aklına gelen modellerden biri de kot gömleklerdir. Stil sahibi bir görünümün anahtar parçalarından olan kot gömlekler, her erkeğin gardırobunda yer alması gereken parçalardan biri. Ne renk olursa olsun, kendine ait büyüsünü üzerinde taşıyan kişiye aktaran bu benzersiz parçaları mutlaka edinin. Kaliteli duruşu ile vintage mavi rengini şiddetle tavsiye ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saten gömlekler
Burada saten ile kast edilen, aslında tam anlamıyla bir saten değildir. Saten karışımlı bir pamuklu kumaştan üretilen erkek gömlek modelleri kast edilir. Kendine has doğal bir parlaklığa sahip bu gömlekleri mutlaka keşfedin. Özellikle siyah, lacivert, gri vb. renkler ile kendini öne çıkaran bu model, stil sahibi bir erkeğin gardırobunda yer alması gereken bir başka parça.

 

 

 

 

Baskılı gömlekler
Baskılı gömlekler, şüphesiz, son yılların en popüler gömlek modellerindendir. Her türden kumaş baskısıyla her stilden erkeğin favorisi olan bu modeller, stil sahibi erkeklerin en azından bir kere denemesi gereken parçalardan. Vintage & retro stil içinde de son derece yaygın olan bu gömlek modellerini hardal, yeşil, kahverengi gibi sıcak renkler ile deneyin.
Siz de sizi stil sahibi yapacak kot, saten ve baskılı gömlek modellerini denemek isterseniz, online alışveriş sitelerine göz atabilirsiniz. Alışveriş siteleri, arzu ettiğiniz erkek gömlek modellerini ve diğer parçaları satın almanızda size yardımcı olacaktır. Sitemizde, her türlü trend gömlek modeline kolayca ulaşabilir, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Hala bu moda parçaları satın almadıysanız acele edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir