Erkeklerin vaz geçilmezi: Kot Pantolonlar

Kış aylarının gelip çatması ile beraber erkek kot pantolon çeşitleri de farklılaşmaya başladı. Yazın giyilen ince kotlar yerini kalın kotlara bıraktı. Peki erkekler kot pantolon seçerken nelere dikkat etmeli? Mükemmel bir kot pantolon çeşidi nasıl bulunur? Bir erkeğin dolabının en sık kullanılan ürününü seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Bu harika pantolonlarla nasıl rahat edersiniz?  Öncelikli sorumuza gelelim. Madem kotlar çok harika, bazı erkekler nasıl kot pantolonla da rüküş görünmeyi başarabiliyor? İşte buradaki husus kotları nasıl seçmemiz gerektiği noktasında önem kazanıyor. Erkekler neden bu kadar çok mükemmel kotu bulmakta zorlanıyor? Bunu 3 nedenle açıklayabiliriz:

    • Kot pantolonların vücuda uyup uymadığını anlama eksikliği
    • Seçimi yaptıklarında uygun stillerin olmaması
    • Ağırlık, yıkama ve detaylandırma gibi stil detayları hakkında kafa karışıklığı yaşamak

 

 

 

 

KOT PANTOLONU NASIL SEÇELİM?
Gezegendeki en rahat ve spor bir ceketle giyecek kadar mükemmel olan kotları nereden buluyorlar? Bunu hiç düşündünüz mü? Erkekler için şu çeşitte pantolonlar vardır.
Skinny: Kot pantolon ailesine en son eklenen bu tarz konik bacak açıklığı ile daha sıkı bir uyum sağlar. Genellikle güzel vücut hatlarına sahip erkeklerin kullanması tavsiye edilir. Kilolu erkeklerde kesinlikle güzel durmaz.
Slim: Çok sıkı değil, çok gevşek de değil. Genelde fermuarlı çeşitleri var. Yine vücut yapısı kilolu olmayan erkeklere uygun pantolon modellerinden birisi. Bu modelleri seçerken dikkat etmek gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

Regular: Klasik kot pantolon çeşitlerindendir. Her bedene uygun olanı bulunabilir. Önemli olan satın almadan önce denemek gerekmektedir.
Relaxed: Belden bacak açıklığına gevşek bir şekilde oturan, rahat kesim bir denim modelidir. Vücudun herhangi bir bölümünü sarmaz. Oldukça rahattır. Oversize ve bol giyinmek isteyenler için idealdir. Özellikle kilolu bireyler bu kot pantolon çeşidini satın alabilir.
Loose: En rahat olan kot pantolon çeşitlerinden birisidir. Özellikle kilolu erkeklere inanılmaz bir rahatlık sağlayan bu modeller de sıklıkla tercih edilmektedir.
Eğer sizler de kot pantolon içerisinde rahat bir görünüm elde etmek istiyorsanız mutlaka online mağazamızda bulunan çeşitlerimizi incelemelisiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir