Triko modelleri, her kışın vazgeçilmez parçalarından biridir. Hangi stil olursa olsun, genel olarak son derece kullanışlı parçalardır. Bu niteliği de onları kadınlar arasında oldukça popüler hale getirir. Bu popüler parçanın 2019 modası içindeki görünümlerine baktığımızda ise, son derece sıra dışı modellere rastlamaktayız. Oldukça farklı biçimler, farklı kalıplar, farklı renkler ve detaylar ile bu triko modellerinin 2019 yılına damga vuracağını rahatlıkla söyleyebiliriz. İşte iddialı birkaç model!

 

 

 

 

 

Yaka dekolteli trikolar
Sıra dışı triko modelleri içinde, ülkemizde en çok tutulan modellerden biri yaka dekolteli trikolardır. Bu trikoları, yaka kısmında farklı şekil ve büyüklükte dekolteler (açıklıklar) barındırması ile tanımanız mümkündür. Omuz dekolteli, göğüs dekolteli vb. birçok dekolte biçimine rastlayabilirsiniz. Dekoltelerin şekilleri değişebildiği gibi dekoltenin içinde yer alan yaka detayları da değişebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oversize asimetrik trikolar
Oversize kalıplı asimetrik triko modellerinin bu senenin bir diğer trend parçası olduğu söylenebilir. Bu model, özellikle uzun boylu kadınlarda oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkarır. Ülkemizde asimetrik biçimiyle olmasa da oversize kalıplı trikoların oldukça popüler olduğunu söylemek mümkündür. Farklı ve sıra dışı bir kombin önerisi için bu popüler olmayan moda parçayı deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farklı türde örgüler içeren trikolar
2019 modası içinde, göze çarpacak olan triko parçalardan biri de farklı türden örgüler içeren modellerdir. Bir omuzdan diğerine uzanan büyük desenleriyle, üzerinize şal atılmış gibi bir görünüm ortaya çıkaran bu model, son derece göz alıcı bir triko modelidir. Özellikle trikonun rengi, desenleri öne çıkaran bir renk olduğunda daha da göz alıcı bir niteliğe bürünür. Hem geleneksel hem modern izler taşıyan bu parçayı mutlaka denemizi öneririz.
Siz de bu kışı, sıra dışı triko modelleri ile geçirmek isterseniz uygun fiyatlı ürünleri ile Vavin’e mutlaka göz atın. Online alışveriş sitemiz, farklı stillerden triko ihtiyaçlarınızı ve diğer ihtiyaçlarınızı gidermek için sizleri bekliyor. Kaliteyi, ucuz fiyat, moda detaylar ve sezonun renkleri ile birleştiren alışveriş sitemiz, keyifli alışveriş prensibi ile favori duraklarınızdan biri olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir